• info@sektormerkezi.com
  • Çağrı Merkezi : 0 850 840 80 75 & GSM : 0 505 996 06 54
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
360 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet DEMİR
  • ADRES: .
  • TELEFON: 0 (532) 771 7676
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Organikvitamin.com, 2015 yılında Aydın İlinde incir ve Zeytin ile çıktığımız bu yolda diğer Organik ürünler ile devam ediyor ve bünyemizde yalnızca organik ürünlere ve güvenilir doğal-naturel ürünlere yer vermekteyiz. Sizlere, hem alışveriş hem ürün güvenliğini sunmaktadır. Uyarıyoruz; sitemizden alışveriş yapmak bağımlılık yapabilir. Çünkü; biz işimizi iyi yapıyoruz.

Dünyayı ve üzerindeki yaşamı seviyoruz: Doğaya zarar vermeden üretim ve tüketimin öneminin kavranmasına, yaygınlaşmasına, üretici ve tüketicinin bilinçlendirilmesine ve bir araya getirilmesi temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Organik ürünleri tüketiciye ulaştırıyoruz: Organik üretimin gelişimi tüketici talebine bağlı olarak hızlanacaktır. Tüketici talebinin gelişmesi için de gerekli olan ürün çeşitliliğinin artması ve edinebilme olanaklarının kolaylaşmasıdır. Organikvitamin.com olarak geniş ürün yelpazemizle, Türkiye’nin her yerine organik ürünleri ulaştırıyoruz.

Sitemizde Türkiye’deki Organik Tarım Mevzuatını, bu mevzuata bağlı olarak çalışan, Tarım Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kontrol ve sertifikasyon kuruluşlarına ait detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ürünlerimizin üretim süreçlerini detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Ürünlerle ve diğer konularla ilgili sizlerin önerilerini dikkatle değerlendiriyor, eleştirilerinizle sistemimizi iyileştirmek için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetine inanıyoruz: Müşterilerimizin memnuniyetinin adımız ve geleceğimiz için önemini biliyor her şeyden üstün tutuyoruz.

Doğru bilgi veriyoruz: Reyonlarımızda bulunan ürünler hakkındaki tüm detayları titizlikle hazırlıyoruz. İçerik tanımlarından kargoya verme sürelerine kadar her türlü bilginin yanıltıcı olmamasına özen gösteriyoruz. Verdiğimiz sözde duruyoruz.

Burası Organik’in Merkezi; hedefimiz orta vadede organik ürün denilince tamamen doğal tarım ile ilk akla gelen, yeniliklerin ve duyuruların başlıca takip edildiği bir merkez olmaktır.

Bu amacımıza sizlerden aldığımız destekle göstereceğimiz gayret sonucunda olacağını biliyor ve Organik Ürünlerle sağlıklı nesillerimizin büyümesi için çalışmalarımıza yön vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.